Hasçelik Kablo | Hasçelik Kablo Ürünleri | Kısmet Elektrik Market

Tarih: 17.02.2022 10:12
Hasçelik Kablo | Hasçelik Kablo Ürünleri | Kısmet Elektrik Market
Kısmet elektrik market, Hasçelik Kablo İç Anadolu Bölge Bayisi olarak hizmet vermektedir. Türkiye'nin en büyük imalatçılarından biri olan Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş., konusunda Avrupa'nın da en büyük üreticilerinden biridir

Hasçelik Kablo

Türkiye'nin en büyük imalatçılarından biri olan Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş., konusunda Avrupa'nın da en büyük üreticilerinden biridir. 1989 yılında Kayseri'nin Hacılar ilçesinde başlayan serüvenini, 2008 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 130.000m2 üzerine kurulu 75.000m2'si kapalı alandan oluşan modern fabrikasına taşımıştır.

Bugün Türkiye'nin en büyük 164. özel sanayi kuruluşu olan firmamız, 550 çalışanı ile 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Hasçelik Kablo Ürünleri

Yüksek kalite ile sürekli gelişim ilkesi ışığında 2014 yılında yine Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 45.000m2 alan üzerinde 15.000m2 kapalı alanda ikinci fabrikasını hizmete alan Hasçelik Kablo, bu tesiste OPGW - Fiber Optikli Koruma İletkenleri, Alüminyum Clad Teller ve Topraklama İletkenleri, Optik Fiberli Paslanmaz Çelik Tüpler, Optik Fiberli Alüminyum Kaplı Paslanmaz Çelik Tüpler, Sınıf 1 Som Alüminyum İletkenler ve Alüminyum Tüp - Borular imalatını gerçekleştirmektedir. 

Hasçelik Kablo yönetimi ve çalışanları; yapılan her şeyde kaliteyi ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına, yasa ve mevzuatlara uymak ilkesini benimsemiş bulunmaktadır. Kalite sistemi bu doğrultuda oluşturularak, çalışan herkesin tam olarak katılımı amaçlanmıştır. Kısmet elektrik market, Hasçelik Kablo İç Anadolu Bölgö Bayisi olarak hizmet vermektedir.

Yükleniyor...