Reçber Kablo | Kismet Elektrik Market | Reçber Kablo Ürünleri

Tarih: 01.02.2022 06:30
Reçber Kablo | Kismet Elektrik Market | Reçber Kablo Ürünleri
Kısmet Elektrik Market, geniş ürün yelpazesiyle Reçber Kablo ürünlerinide en iyi iskontoyla sunmaktadır. Reçber Kablo, 1984 yılında enerji kablosu üretimi alanında faaliyete başlamıştır. 1999 yılında Koaksiyel Kablo üretimi faaliyetlerini başlatarak kısa sürede zayıf akım sektörünün önemli firmaları arasına girmiştir.

Reçber Kablo

Reçber Kablo, 1984 yılında enerji kablosu üretimi alanında faaliyete başlamıştır. 1999 yılında Koaksiyel Kablo üretimi faaliyetlerini başlatarak kısa sürede zayıf akım sektörünün önemli firmaları arasına girmiştir.

Reçber Kablo Ürünleri

Reçber Kablo, koaksiyel kablo üretiminin yanı sıra, Data&Lan kabloları, Audio&Video kabloları,  Kamera kabloları,  Haberleşme (Telefon) kabloları,  Alarm kabloları, Yangın İhbar kabloları, Sinyal Kumanda  kabloları ve özel tip kabloların üretimi gerçekleştirilmektedir.

2008 yılında Data&Lan kabloları alanında yapılan öncü yatırım sayesinde 2016 yılı itibari ile yüksek frekans LAN kabloları da üretmeye başlamış ve Avrupa’da bu alanda hizmet veren birkaç lider üretici firma arasına girmeyi başarmıştır.

2015 yılı itibarıyla Çorlu – Türkgücü Organize Sanayi bölgesinde 30. 000m² açık alan içinde 20. 300m² kapalı alana sahip üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Satışının %58’ini iç pazar, %42’sini ise başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Orta Doğu ve Doğu Bloğu ülkeleri dahil, toplam 25 ülkeye ihracat olarak gerçekleştirmektedir.
 

Reçber Kablo Sertifikaları,

GOST-R (RUS),  CAI (U. K),  EN-50117,  TSE, VDE (DE), GHMT (DE), TSEK ve ETL ürün belgeleri; IS0 9001 sistem belgesi Reçber Kablo’nun ve ürünlerinin kalitesinin simgesidir.

Reçber Kablo, 35 yıllık tecrübesiyle faaliyetlerine devam ederken müşterilerine sunduğu yüksek kaliteden asla ödün vermemekte ve gerçekleştirdiği öncü yatırımlar sayesinde dış pazarlarda da fark yaratarak saygınlığını artırmaktadır.
 

Reçber Kablo Kalitesi,

Zayıf akım kablo üretimi konusunda faaliyet gösteren REÇBER Kablo olarak oluşturmuş olduğumuz Entegre Yönetim Sistemi ile ulusal ve uluslararası kabul edilmiş değer ve yasal gerekler doğrultusunda hareket etmeyi ve paydaşlarımızın güvenini kazanmayı amaçlıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda;

İş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu ilkesi ile çalışanların sağlığını etkileyebilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak, mümkün olmadığı durumlarda riski değerlendirerek etkilerini en aza indirecek kontrol sistemlerini kurmak, işletmek,

  • Çevremizi korumaya odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmak,
  • Tasarımdan başlayarak üretimin her aşamasında, çevre kirliliğine yol açabilecek olan etkenleri saptayıp değerlendirerek etkilerinin önlenmesi veya en aza indirilmesi için kontrol sistemlerini kurmak ve işletmek.
  • Çalışanlarımızın kalite, çevre ve iş güvenliği bilinçlerini sürekli yüksek tutmak,
  • Enerji ve doğal kaynakların etkin biçimde kullanılmasını sağlamak,
  • Zamanında ve doğru risk analizleri yaparak, çevre boyutlarını doğru değerlendirerek, çalışanlarımız ve ilgili tüm taraflar için tehlikelerin ve çevresel risklerin önceden belirlenmesini ve ortadan kaldırılmasını sağlamak,
  • Çalışanlarımızdaki farkındalığı arttırarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenlik şartlarının gereklerini tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Reçber Kablo Fiyat Listesi,

Reçber Kablo fiyat listsine Kısmet Elektromarket web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz
https://kismetelektromarket.com/index.php/fiyat-listeleri/

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...